İş Analizi Metedolojisi

Genel Bilgi

İş analizi metodolojisi sertifikası, iş analizi sürecini ve yöntemlerini öğrenmek isteyen profesyoneller için tasarlanmış bir eğitim programıdır. Bu sertifika programları, iş analizi sürecinin farklı adımlarını, gereksinimlerin belirlenmesi ve doğrulanması, iş süreci modellenmesi, paydaşların yönetimi ve gereksinimlerin yönetimi konularını kapsar. İş analizi sürecinin adımlarını ve tekniklerini öğretirken aynı zamanda pratik deneyimler sağlayarak öğrencilere iş analizi sürecini gerçek dünya senaryolarına uyarlamalarına yardımcı olur.

Eğitim,  proje temelli uygulama metodolojisiyle tasarlanmıştır ve International Institute of Business Analysis (IIBA) tarafından sunulan Certified Business Analysis Professional (CBAP) sınavlarına giriş için ön koşul olan asgari eğitim saatini içerir.CBAP sınavını geçmek için gereken bilgi ve becerileri öğretir.

Kimler Katılabilir

  • İş analistleri, iş uzmanları
  • İş analizi alanına ilgi duyan ve bu alanda çalışan herkes katılabilir.

Eğitim Tarih ve Saatleri

Kontenjan dolması dahilinde mail ve telefonla duyurulacaktır.

Eğitim Yeri

Eğitim açıldığında bildirilecektir.

Eğitimin Süresi

Eğitim Süresi: 36 Saat
Kontenjan: 30

NOT: Eğitim kontenjanın dolması halinde açılacaktır.

Sertifika Hakkında

Sertifika: Eğitim süresi boyunca %80 oranında devam zorunluluğunu yerine getiren ve eğitim sonunda yapılacak olan uygulama sınavında başarılı olan adaylara Üniversite Rektörü ve SEM müdürü tarafından imzalı sertifika verilecektir.

Katılım Belgesi: Eğitim sonunda yapılan sınavda başarı sağlayamayan katılımcılar, en az %8o oranında devam koşulunu sağlıyorsa ‘’Katılım Belgesi’’ verilecektir.

Nasıl Kayıt Olurum?

Eğitime kayıt yaptırmadan önce dilerseniz 0212 993 00 33 numaralı iletişim numarası üzerinden eğitim danışmanlarımız ile görüşüp bilgi alabilirsiniz. Kayıt işlemleriniz tamamlandıktan sonra eğitim danışmanız size e-posta, telefon veya sms ile kaydınızın tamamlandığına dair bilgi ulaştıracaktır.

  • Kursu al butonuna tıklayarak ilgili formu doldurup ödemeyi gerçekleştiriniz.
  • Ödemenizi dilerseniz kredi kartı dilerseniz de EFT/HAVALE yöntemi ile yapabilirsiniz.
  • İlgili eğitimin katılım şartlarında yer alan belgeleri ve dekontu info@adaenstitü.com.tr adresine mail olarak gönderiniz.
Eğitim sonunda katılım belgenizi alabilirsiniz.
Kayıt Formu, Kimlik Fotokopisi ve Ödeme dekontu
Kamu ve özel sektörde geçerlidir.
Uzaktan Eğitim olarak yapılmaktadır . Kullanıcı adınız ve şifreniz kayıt işleminiz tamamlandıktan sonra sms ile bildirilecektir.
Workshop eğitimlerimizde sınav yoktur.
Kursu Al
Kayıtlı: 30 öğrenci
Süre: 36 Saat
Seviye: İleri

Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:30 - 18:00
Salı 09:30 - 18:00
Çarşamba 09:30 - 18:00
Perşembe 09:30 - 18:00
Cuma 09:30 - 18:00
Cumartesi 09:30 - 18:00
Pazar Kapalı
Bu web sitesi çerezleri kullanır ve tarama deneyiminizi geliştirmek için kişisel verilerinizi ister.